9. ročník je v cíli Tri Klub Příbram

REGISTRACE NA ZÁVODY: RADĚJI ONLINE NEŽ NA MÍSTĚ

Až do pátečního večera se můžete na Příbramský půlmaraton přihlásit online. Konkrétně tak můžete udělat až do pátku 7. června 2024 do 22:00 hod. Tato možnost se týká všech běžců – tedy účastníků hlavního závodu na 21,1 km, štafetových týmů i závodu dětí!

Pokud byste se nestihli přihlásit do tohoto termínu? Nic se neděje, stále bude možnost se na všechny závody přihlásit na místě – v tomto případě ale doporučujeme, abyste se ke startu dostavili s dostatečným předstihem, abychom mohli formality včas a v klidu vyřídit. Díky za pochopení.

STARTOVNÉ 2024

Jednou z novinek pro letošní ročník Příbramského půlmaratonu je levnější startovné pro běžce a týmy, když se zaregistrujete co nejdříve. Abyste v tom měli jasno, sepsali jsme vám to do tabulky:

Do 31. 3. 2024

1. 4. – 31. 5. 2024 

Od 1. 6. 2024 a na místě

Závod jednotlivců

300 Kč

400 Kč

500 Kč

Půlmaraton štafet*

900 Kč

1200 Kč

1500 Kč

Firemní štafety

1200 Kč

1600 Kč

2000 Kč

Závody dětí a juniorů

zdarma

zdarma

zdarma

* – Školní štafety mají startovné zdarma.

V ceně startovného:

Online registrace jsou již spuštěné na webu Příbramského půlmaratonu nebo na stránkách Brdského běžeckého poháru. 

Děti i Pohár škol ZDARMA

Před startem hlavního závodu bude jako již tradičně celé dopoledne kolem Hořejší Obory patřit těm nejmenším sportovcům. V loňském roce se na start postavilo více než 200 dětí, dorostenců a juniorů.

„Motivace pro letošní rok je jednoduchá – chceme rozhýbat ještě víc mladých sportovců a ukázat jim, že běhání je krásná sportovní disciplína. Mimo jiné i proto budou všechny děti startovat zdarma,“ uvedl Petr Švarc, jeden z organizátorů z Tri Klubu Příbram. 

Bezplatně se Příbramského půlmaratonu budou moci zúčastnit rovněž školní štafety, ať už si to učitelé a žáci rozdají proti sobě, nebo naopak zkusí spojit síly. Ostatní zájemci z řad aktivních i dosud pasivních sportovců mají možnost využít extra zvýhodněné startovné. Podobně jako při samotném běžeckém závodě ale i v tomto případě půjde o rychlost. Nejlevnější ceny platí jen do konce března 2024!

Partneři projektu

Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton -