9. ročník je v cíli Tri Klub Příbram
Pokud si z jakéhokoliv důvodu netroufáte na celý závod a máte kolem sebe partu lidí: kolegů, přátel, spolužáků, týmu, rodiny, neváhejte a přihlašte se do štafetového závodu. Každý z členů týmu si zaběhne stejnou vzdálenost … můžete se tak změřit mezi sebou, ale i porovnat s ostatními. První tři štafety v cíli se mohou těšit na zajímavé ceny.

Speciální kategorií je pak “firemní štafeta” a "sportovní štafeta", kde zjistíme, která firma je nejrychlejší a který sportovní klub ma za své členy sportovce, kteří jsou schopni uběhnout svůj úsek a uběhnout ho co nejrychleji.

Takovou šanci máte pouze jednou za rok. Podmínkou je, aby minimálně 2 ze 4 členů štafety byly zaměstnanci firmy, za kterou běží, u sportovních týmů musí být všichni členové z jednoho týmu. Štafety mohou být mužské, ženské, smíšené... počet členů je pevný a to 4. Tak neváhejte a hlašte se.

Přihláška štafety
 
Seznam přihlášených štafet

Partneři projektu

Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton -