9. ročník je v cíli Tri Klub Příbram
Běžím na jedno – nový Fitness běh
Zaběhněte spolu s ostatními jeden přibližně pětikilometrový okruh městem. Zažijete na vlastní kůži atmosféru velkého běžeckého závodu. Letos jsme do harmonogramu sportovního dne, kdy rozběháme celou Příbram, vložili jako novinku fitness běh Běžím na jedno.
Uděláte něco pro své zdraví, ale zároveň vaše kroky pomůžou ostatním. Startovné na tento závod je totiž dobrovolné a veškerý výtěžek z něj věnujeme spolku Radost Příbramáčkům, který pomáhá dětem ze sociálně slabých rodin, dětem v azylových domech, dále dětem z dětského domova Pepa v Lazci a v neposlední řadě rodinám, které postihla nějaká těžká životní situace (více o jeho aktivitách najdete na webu https://radostpribramackum.cz).
Přijďte v sobotu 5. září vyběhat co nejvíc radosti po Příbrami!

Partneři projektu

Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton -