vybíháme
16.6.2018
800 let Příbram

Není to legrace uběhnout 1/2 maraton. Je to celých 21,1 km. Ale je to výzva. Je to výzva zjistit co v Tobě je. A je to v Tobě, je to v každém z nás. Překonej lenost a proběhni se. Ze začátku to bude třeba jen chvíli běh, chvíli chůze ale pořad jdeš kupředu. Časem jen zrychlíš tempo.

A My Ti pomůžeme to zvládnout.

Inspiraci pro Tvůj tréninkový plán pro přibližný čas 2hod nalezneš zde a na přibližný čas 1:45hod zde. Plán aby si z gauče uběhl štafetu tzn 5km nalezneš zde a pro mírně pokročilé zde.

Je to jen na Tobě.

A můžeš běžet i s námi, pravidelně jednou či dvakrát týdně se přidej mezi nás. Rozpisy společných výběhů včas upřesníme.

Partneři projektu

Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton -