vybíháme
20.6.2020
Tri Klub Příbram

Letos to bude profi příprava. Eli je profi trenér, Honza běhá famózně a Aleš má trpělivost. Pište nám na trenink@pribramskypulmaraton.cz a řekneme si, vymyslíme co a jak. Trénujeme a běháme v podstatě pořád, neváhej a přidej se. Společně se připravíme, s partnerem Cardiolab.cz otestujeme zdatnost a v cíli budeme rádi pokud Ti pomůžeme vyhrát. A vyhraješ i když nedoběhneš první.

Pokud budeš makat sám, máme tu inspiraci i pro Tvůj tréninkový plán. Pro přibližný čas 2 hod nalezneš zde  a na přibližný čas 1:45 hod zde. Plán aby si z gauče uběhl štafetu tzn 5km nalezneš zde a pro mírně pokročilé zde.

Motto : Není to legrace uběhnout 1/2 maraton. Je to celých 21,1 km. Ale je to výzva. Je to výzva zjistit co v Tobě je. A je to v Tobě, je to v každém z nás. Překonej lenost a proběhni se. Ze začátku to bude třeba jen chvíli běh, chvíli chůze ale pořad jdeš kupředu. Časem jen zrychlíš tempo.

Partneři projektu

Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton -