vybíháme
20.6.2020
Tri Klub Příbram

Víte, že někteří klienti Nalžovického zámku jsou bežci ? Opravdu, již několikátým rokem se poctivě zůčastňují závodů pořádaných Triklubem Příbram.  A až je uvidíte běžet, povzbuďte je, zamávejte jim. Beží i díky Vám.

Třetí ročník Příbramského půlmaratonu bude opět pomáhat. Vy budete pomáhat. Tím, že se přihlásíte a poběžíte.

A poběžíte pro Nalžovický zámek, poskytovatele sociálních služeb. Triklub Příbram se snaží s tímto subjektem spolupracovat již delší dobu a tedy víme, že vybrané peníze budou použity správně.

Konkrétně, budou peníze - dle vyjádření přímo z Nalžovického zámku "Použity na nákup schodolezu, který umožní imobilním klientům zdolat bariéry nejen v zařízení Nalžovického zámku, ale i v Kamýku nad Vltavou. Takže děkujeme, že svým během umožníte i pohyb ostaním".

Partneři projektu

Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton -