Sobota 11.6.2022 Tri Klub Příbram
Běžím na jedno – nový Fitness běh
Zaběhněte spolu s ostatními jeden přibližně pětikilometrový okruh městem. Zažijete na vlastní kůži atmosféru velkého běžeckého závodu. Letos jsme do harmonogramu sportovního dne, kdy rozběháme celou Příbram, vložili jako novinku fitness běh Běžím na jedno.
Uděláte něco pro své zdraví, ale zároveň vaše kroky pomůžou ostatním. Startovné na tento závod je totiž dobrovolné a veškerý výtěžek z něj věnujeme spolku Radost Příbramáčkům, který pomáhá dětem ze sociálně slabých rodin, dětem v azylových domech, dále dětem z dětského domova Pepa v Lazci a v neposlední řadě rodinám, které postihla nějaká těžká životní situace (více o jeho aktivitách najdete na webu https://radostpribramackum.cz).
Přijďte v sobotu 5. září vyběhat co nejvíc radosti po Příbrami!A po doběhnutí nezapomeň zafandit Tvým novým kamarádům, bežcům na trati 1/2 maratonu.

Datum konání : sobota 5. září 2020

Start fitness běhu : v 15:00 hod

Vyhlášení výsledků : běží se pro radost, ale čas budete mít změřený


Místo startu : Dvořákovo nábřeží, Příbram, 49.6894961N, 14.0060906E


Místo cíle : náměstí T.G.Masaryka, Příbram, 49.6885628N, 14.0092556E

Místo zázemí : náměstí T.G. Masaryka, Příbram, 49.6885628N, 14.0092556E
(občerstvení, WC, vyhlášení výsledků, doprovodný program)


Vzdálenost : 5,2 km

Časový limit : 1 hodina


Prezence:

sobota 5.září, 13:00 - 14:30 hod, náměstí T.G.Masaryka, Příbram


Startovné :  startovné je dobrovolné

V ceně startovného : 
startovní číslo

Volitelně : oficiální tričko závodu -  200,- Kč

Výtěžek ze závodu na jedno kolo - nový fitness běh - přijme spolek Radost Příbramáčkům.

Více o spolku: radostpribramackum.cz
Trať :

je to jeden okruh hlavního závodu

Partneři projektu

Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton -