vybíháme
16.6.2018
800 let Příbram

Druhý ročník Příbramského půlmaratonu bude opět pomáhat. Vy budete pomáhat. Tím, že se přihlásíte a poběžíte.

A poběžíte pro Nalžovický zámek, poskytovatele sociálních služeb. Triklub Příbram se snaží s tímto subjektem spolupracovat již delší dobu a tedy víme, že vybrané peníze budou použity správně.

Konkrétně, budou peníze dle vyjádření přímo z Nalžovického zámku "použity na nákup fyzioterapeutického závěsného systému, který je vhodný ke cvičení a profesionální fyzioterapii klientů s výraznými pohybovými problémy, klientů imobilních či trvale upoutaných na lůžko. S ohledem na dětskou klientelu, jejich stupeň postižení je závěsný systém, který využívá vlastní tělesné hmotnosti a odporu, vhodný druh fyzioterapie pro cvičení s výrazným efektem. Projekt prospěje především dětem z týdenního stacionáře v Kamýku nad Vltavou s pohybovými problémy, u kterých je nutná pravidelná profesionální rehabilitace. V současné době již máme velké výsledky u uživatelů, kteří při příchodu do organizace byli upoutáni na lůžko a v současné době již dělají první kroky. Rádi bychom zajistili dalším klientům možnost činit pokroky a nabídnout techniku, která může být zásadní v jejich rozvoji."

Takže děkujeme, že svým během umožníte i pohyb ostaním.

Fotogalerie K článku

Partneři projektu

Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton - Příbramský půlmaraton -